O Inštitúte zdravia

Inštitút zdravia jedinečný medicínsky projekt, zameraný na optimalizáciu zdravia, skutočnú prevenciu ochorení, prevenciu starnutia, funkčnú medicínu a liečbu primárnych príčin ochorení. Pomôžeme vám znížiť váš biologický vek a dosiahnuť zdravie a mladosť vašich buniek. Vychádzame s najnovších vedeckých poznatkov a zameriavame sa na podporu a optimalizáciu zdravia.

Naším cieľom je naučiť vás princípy zdravia, zdravého životného štýlu, prevencie starnutia a starostlivosti o vaše telo a myseľ a pomôcť vám pochopiť princípy vzniku a liečby ochorení. Veríme, že si vďaka týmto poznatkom zlepšíte svoje celkové zdravie a mladosť a udržíte si ich až do vysokého veku.

Jednoduchou a zaujímavou formou vás naučíme dôležité informácie o vašom tele, zdraví, funkčnej medicíne, anti-agingu, prevencii a liečbe ochorení. Už sa viac nebudete musieť báť ochorení a predčasného starnutia, pretože sa im naučíte úspešne predchádzať a liečiť ich prirodzenou cestou.

S čím vám vieme pomôcť?


Optimalizácia zdravia 

Optimalizujeme vaše zdravie a vy sa vďaka tomu stanete najzdravšou verziou vášho ja. Budete sa cítiť úžasne vo svojom tele, budete plný energie a skutočne zdravý - zvonku i zvnútra. 

Prevencia ochorení 

Čo, ak by ste sa viac nemuseli báť ochorení? Naučíme vás ako pôsobiť preventívne voči rozvoju všetkých známych ochorení a ako svojmu telu zabezpečiť skutočnú prevenciu.

Liečba ochorení

Ukážeme vám ako liečiť akútne a chronické ochorenia prirodzenou cestou. Osvojíte si základy funkčnej medicíny a naučíte sa ich aplikovať. Namiesto dlhodobého potláčania príznakov ochorení farmaceutickými liekmi sa skutočne vyliečite.

Prevencia starnutia 

Naučíme vás ako znížiť váš biologický vek a ako sa stať biologicky mladším (ako znížiť skutočný vek vašich buniek). Využívame najnovšie vedecké poznatky, aby sme vám pomohli prirodzene spomaliť starnutie.

Ideálne telo 

Dosiahnutie ideálneho tela, ktoré má správne zloženie a prekypuje zdravím, je jednoduché. Naše princípy zdravého stravovania, správneho cvičenia a optimalizácie zdravia vám pomôžu získať ideálne telo a dlhodobo si ho udržať.