Liečba obezity a formovanie postavy


Trápi vás nadváha alebo obezita a chcete natrvalo schudnúť alebo chcete naopak získať svalovú hmotu a pribrať, no nedarí sa vám to? V Inštitúte zdravia vám pomôžeme dosiahnuť vašu ideálnu postavu a zároveň získať plné, optimálne zdravie. Existuje mnoho medicínskych príčin prečo sa vám nedarí schudnúť alebo naopak pribrať. Zverte sa nám do rúk a získajte ideálne telo presne podľa vašich predstáv.

Program na liečbu obezity a formovanie postavy v Inštitúte zdravia je pre vás, ak túžite po krásnom a zároveň zdravom tele a chcete si ho dlhodobo udržať. Nie sme zástancami diét alebo užívania zázračných doplnkov výživy na chudnutie, ktoré narušujú metabolizmus a poškodzujú zdravie. Naším cieľom je nastavenie pre vás ideálneho, dlhodobého, udržateľného, personalizovaného a zdravého režimu.

Pre koho je konzultácia určená?

- pre všetkých ľudí, ktorí chcú schudnúť alebo naopak nabrať svalovú hmotu a vyformovať si postavu a zároveň zlepšiť svoje zdravie 

- pre všetkých ľudí, ktorí majú obezitu a navyše majú vo svojej rodine metabolické ochorenie  (napr. cukrovka 2. typu, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol...) a chcú sa mu do budúcna vyhnúť

Aký je primárny cieľ konzultácie?

- liečba obezity a nadváhy alebo nabratie svalovej hmoty a formovanie postavy

- prevencia metabolických a ďalších ochorení v budúcnosti


Priebeh konzultácie

Konzultácia prebieha online formou alebo osobne a trvá 1 hodinu a 20 minút. Počas konzultácie lekárka zisťuje všetky dôležité informácie, vplývajúce na telesnú hmotnosť a zloženie tela klienta a vytvára individuálny plán na liečbu obezity a formovanie postavy.

Pred konzultáciou

Najneskôr 7 kalendárnych dní pred konzultáciou je potrebné vyplniť podrobný dotazník a zaslať lekársku správu z poslednej preventívnej prehliadky od svojho všeobecného lekára, existujúce lekárske správy od iných špecialistov (maximálne 5 hlavných lekárskych správ) a svoj aktuálny krvný obraz (nie starší ako 3 mesiace). Pokiaľ je pacient plne zdravý, postačuje správa od všeobecného lekára a aktuálny krvný obraz.

Po konzultácii

Do 3 týždňov po lekárskej konzultácii dostane klient komplexný, personalizovaný plán na liečbu obezity a formovanie postavy. 

Liečba obezity a formovanie postavy

Dĺžka konzultácie - 1 hodina a 20 minút

Cena zahŕňa vyhotovenie individuálneho, personalizovaného zdravotného plánu na liečbu obezity a formovanie postavy

400€

Lekárska konzultácia

Máte záujem o konzultáciu? Vyplňte prosím nasledujúci formulár alebo napíšte na lekarka@institutzdravia.sk


Dôležitý oznam:

Na lekársku konzultáciu je momentálne možné prihlásiť sa najskôr od 7. októbra 2024 - najbližšie voľné termíny. Počet pacientov, ktorým vieme každý mesiac poskytnúť termín je limitovaný, preto ak máte záujem o konzultáciu, odošlite prosím formulár čím skôr, my sa Vám ozveme a dohodneme najskorší možný termín.