Zníženie biologického veku


Biologický vek je skutočným vekom ľudského tela. Biologický vek je odlišný od chronologického veku (ktorý sa počíta podľa dátumu narodenia) a je možné ho znížiť. Biologický vek predstavuje skutočný vek buniek, biochemicky aktívnych molekúl, orgánov a tkanív tela a je hlavným indikátorom rýchlosti starnutia. Vysoký biologický vek je navyše rizikovým faktorom ochorení. Znížením biologického veku dokážete spomaliť starnutie alebo dokonca omladnúť a zároveň významne znížiť riziko rozvoja budúcich ochorení.

Zníženie biologického veku je skutočným anti-agingom na všetkých úrovniach tela. Ak je vaším cieľom skutočný anti-aging a zlepšenia zdravia celého tela na bunkovej, molekulovej, tkanivovej a orgánovej úrovni, zníženie biologického veku je pre vás tou správnou voľbou. Dvaja ľudia s tým istým chronologickým vekom môžu mať úplne odlišný biologický vek. Naším cieľom je dosiahnutie čo najnižšieho biologického veku.

Pre koho je konzultácia určená?

- pre všetkých ľudí, ktorý chcú znížiť svoj biologický vek a stať sa skutočne biologicky mladšími

- pre všetkých ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie a zabrániť rozvoju ochorení v budúcnosti

Aký je primárny cieľ konzultácie?

- skutočné zníženie biologického veku na bunkovej, molekulovej, tkanivovej a orgánovej úrovni

- zlepšenie zdravia, celková optimalizácia zdravia a dosiahnutie čo najlepšieho zdravia všetkých bioaktívnych molekúl, buniek, DNA, epigenómu, tkanív, orgánov a orgánových systémov


Priebeh konzultácie

Konzultácia prebieha online formou alebo osobne a trvá 2 hodiny (maximálne predĺženie o 10 minút). Počas konzultácie lekárka zisťuje všetky dôležité informácie o biologickom veku, zdravotnom stave a celkovom životnom štýle klienta a pripravuje individuálny plán na zníženie biologického veku.

Pred konzultáciou

Najneskôr 7 kalendárnych dní pred konzultáciou je potrebné vyplniť podrobný dotazník a zaslať lekársku správu z poslednej preventívnej prehliadky od svojho všeobecného lekára, existujúce lekárske správy od iných špecialistov (maximálne 10 hlavných lekárskych správ) a svoj aktuálny krvný obraz (nie starší ako 3 mesiace). Pokiaľ je pacient plne zdravý, postačuje správa od všeobecného lekára a aktuálny krvný obraz.

Po konzultácii

Do 3 týždňov po lekárskej konzultácii dostane klient komplexný, personalizovaný plán na zníženie biologického veku.

Zníženie biologického veku

Dĺžka konzultácie - 2 hodiny  

Cena zahŕňa vyhotovenie individuálneho, personalizovaného zdravotného plánu na zníženie biologického veku

500€

Lekárska konzultácia

Máte záujem o konzultáciu? Vyplňte prosím nasledujúci formulár alebo napíšte na lekarka@institutzdravia.sk